Bizans’ı Adımlamak

Yüz Yüze Etkinlik

Günlük Gezi

Bizantolog. üyelerinin uzmanlar eşliğinde gerçekleştirecekleri gezilerin ilk serisi İstanbul’da olacak. 5 farklı günde ve farklı temalarla düzenlenecek olan etkinliklere katılmak için aşağıda yer alan ilgili etkinliğin posterinin altındaki linke tıklamanız ve yönlendirileceğiniz sayfadaki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Kayıtlar etkinlikten tarihinden 10 gün önce açılacaktır.

Başvuru formunun bulunduğu sayfaya sadece Bizantolog. üyelerinin erişimi bulunmaktadır. Eğer yeni web sitemiz için şifre belirleme işlemini henüz gerçekleştirmediyseniz önce yeni şifre almanız gerekecektir.

Etkinliklerin kapasitesi 15 kişi ile sınırlıdır, lisansüstü öğrenci olan Bizantolog. üyelerine öncelik verilecektir. Başvuruda bulunan üyelerimize katılım durumları başvuru süresi tamamlandığında bildirilecek ve katılımlarını teyit etmeleri istenecektir. Başvuru yapan üyelerimizin etkinlik gününden önceki Perşembe ve Cuma günleri e-postalarını kontrol etmelerini rica ediyoruz. Etkinliğin başlama saati ve buluşma yeri gibi detaylar için bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

Powered by WordPress.com.