Üyelik

Bizantolog. bilimsel sosyal ağına Geç Antik Çağ ve Bizans alanında çalışmalar yapan yüksek lisans ve doktora öğrencileri veya mezunları katılabilir.

Bizantolog. üyeleri internet sitesindeki üyelere özel içeriğe erişim sağlarlar; internet sitesindeki üyelere özel bloglarda akademik içerikli konu başlıkları açıp görüş bildirebilirler ve katkıda bulunabilirler; düzenlenecek etkinliklere katılabilirler. Ayrıca yeni üyelerin katılımı için elçilik görevi üstlenirler.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan www.bizantolog.org internet sitesi üyeliği açık rıza metnine ulaşmak için tıklayınız.

Bizantolog. platformuna SADECE Geç Antik ve Bizans alanında çalışmalar yürüten yüksek lisans ve doktora öğrencileri veya mezunları üye olabilirler.

Bizantolog. üyelik şartlarını yerine getirmeyen başvurular onaylanmaz. Üyelik başvurunuzun onaylanması durumunda üyeliğinizin başladığına ilişkin bilgilendirme mesajı e-posta adresinize gönderilir.

Bizantolog. internet sitesinin genel kullanıma açık sayfalarına ve sosyal medya kanallarına erişim için üye olmaya gerek yoktur.

Bizantolog. üyeliği ücretsizdir.

Üyelik Bilgileri

  • Bizantolog Üyesi
  • İlişkili olduğunuz bir üniversite ya da kurum yoksa “Bağımsız” olarak belirtiniz.

  • Yürütmekte olduğunuz ya da tamamladığınız yüksek lisans tezinin ismini yazınız.

  • Yürütmekte olduğunuz ya da tamamladığınız doktora lisans tezinin ismini yazınız.

 
  • Powered by WordPress.com.